ЮСИК ГАННА АНДРІЇВНА

Юсик Ганна Андріївна

Юсик Ганна Андріївна – викладач психології і педагогіки. У 1984 році закінчила з відзнакою Чортківське педагогічне училище й отримала кваліфікацію вчителя початкових класів. Протягом 1984-1989 років навчалася на педагогічному факультеті Київського державного педагогічного інституту ім. О.М. Горького (нині Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова), де отримала кваліфікацію «Викладач-дослідник з педагогіки і психології». Після закінчення з відзнакою педагогічного інституту була направлена за державним розподілом в Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької викладачем педагогіки і психології.

Розробила програму курсу дисципліни, автор збірників тестових завдань, завдань для самостійної роботи з психології і педагогіки. Брала участь в науково-практичних конференціях. Співпрацює з викладачами кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кафедри психології Тернопільського педагогічного університету  ім. В. Гнатюка.

Коло інтересів: сучасні технології навчання і виховання; навчання і виховання обдарованих дітей;  формування емоційної компетентності музикантів.