З 1 вересня 2019 року у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької розпочав роботу відділ «Музичне мистецтво естради».

Голова предметно-циклової комісії «Музичне мистецтво естради» — Кіцила Юрій Вітольдович, викладач, спеціаліст вищої категорії, композитор, заслужений діяч мистецтв України.

100

Викладачі відділу:

-         Віятик Михайло Федорович – заслужений діяч мистецтв України (диригування, оркестровий клас)

-         Гайда Євген Йосипович (клас саксофону, кларнета)

-         Баклаженко Олександр Павлович (клас труби)

-         Драгомирецький Денис Васильович (клас гітари)

-         Дарчук Вадим Володимирович (клас вокалу)

-         Шагай Володимир Михайлович (клас вокалу)

-         Дмитришин Михайло Володимирович (клас диригування).

За неповних два роки від створення відділ «Музичне мистецтво естради»  двічі презентував концертні програми на сцені обласної філармонії.

23 січня 2020 року відбувся концерт «З Новим роком, Україно!».  Прозвучали твори у виконанні вперше створеного у навчальному закладі естрадно-симфонічного оркестру (керівник – Кіцила Ю.В., диригент – Віятик М.Ф.). В оркестрі брали участь також студенти  відділів духових та ударних інструментів і оркестрових струнних інструментів.

19 лютого 2021 року студенти та викладачі відділу  «Музичне мистецтво естради» презентували програму, присвячену Дню коледжу. У програмі пролунали як сольні виступи студентів, так і вокально-інструментального ансамблю відділу.

Дирекція мистецького коледжу надає значну підтримку новоствореному відділу. У 2020-2021 навчальному році для продуктивних занять студентів придбано новий комплект звуко-підсилювальної апаратури та інструменти: гітари, електропіаніно, ударна установка.

На відділі «Музичне мистецтво естради» створено усі умови для повноцінного навчання та становлення молодих талантів.