1Цього року ХХІІ обласний конкурс імені Мирона Старовецького відбудеться 14 грудня. У ньому братимуть участь юні виконавці на духових та ударних інструментах, які навчаються у музичних школах та школах естетичного виховання. Заявки приймаються до 7 грудня.

Конкурс проводиться у два тури. Перший (відбірковий) проходить на місцях у школах. Його переможці беруть участь у другому турі, який відбуватиметься на базі  Тернопільського  мистецького фахового колежу  імені Соломії  Крушельницької.

Кожен учасник  повинен дотримуватися умов конкурсу та його вимог. Докладніше тут - Положення про конкурс

У кожній віковій категорії журі оцінюватиме майстерність учасників у таких групах:  дерев’яні (окрім сопілки), мідні  духові та  ударні інструменти.

Переможці визначатимуться у двох вікових категоріях у кожній групі. Так, I премія – один учасник (у  кожній групі);  II премія – два учасники  (у  кожній групі); III премія – три учасники (у  кожній групі).  За рішенням журі, одному з усіх учасників конкурсу присуджується Гран-прі.

Кожному учаснику необхідно подати Заявка на конкурс  за адресою:  46008,   м.Тернопіль, вул.Паращука,4, Тернопільський  мистецький фаховий коледж  ім. Соломії  Крушельницької,  з поміткою: «На обласний конкурс  юних  виконавців на духових  та ударних інструментах  ім. Мирона Старовецького».

У  випадку дії карантину чи обмежень, пов’язаних із воєнним станом, конкурс проводиться онлайн,  записи  виконання творів учасниками просимо надсилати за адресою — yakubetsyat@gmail.com

Обласний конкурс імені Мирона Старовецького проводиться з метою виявлення та підтримки   найбільш обдарованих дітей; обміну  педагогічним досвідом викладачів музичних шкіл; пропаганди виконавської майстерності гри на духових та  ударних інструментах.

Організатори конкурсу — дирекція та предметно-циклова комісія оркестрових духових та ударних інструментів                Тернопільського  мистецького фахового  коледжу ім. Соломії   Крушельницької.

Мітки: , ,