СТЕЧИШИН НАТАЛЯ ЯРОСЛАВІВНА    

Стечишин Наталія Ярославівна

Стечишин Наталя Ярославівна — викладач Тернопільського обласного державного музичного училища імені  Соломії Крушельницької за спеціальністю «Німецька мова та література. Зарубіжна література». Народилася в с.Турівка Підволочиського району Тернопільської області.

У 2002 -2007 роки — навчання у ТНПУ імені Володимир Гнатюка. Після закінчення ТНПУ імені Володимира Гнатюка почала працювати у Тернопільському обласному державному музичному училищі імені Соломії Крушельницької. Свою викладацьку діяльність розпочала з предмету «Німецька мова», з 2012 року до вище згаданого предмету додається «Зарубіжна література».

Кожне моє заняття у стінах цього закладу – це маленький спектакль, це заняття людяності, етичності, моральності, пізнання себе, світу в ньому, заняття всебічного розвитку особистості студента, а також прояв їхньої творчості. Свою творчість  студенти демонструють за допомогою музичних інструментів, вміло поєднуючи музику та мову. Мову рідну та іноземну. Мені пощастило…. Пощастило чути ці прекрасні українські та зарубіжні симфонії. Тоді починається музика … , а  її потрібно слухати. Я вірю, що мої найкращі заняття ще попереду. І продовжувати їх буде саме життя.