0930 січня у виставковому залі обласного художнього музею відкрито виставку ікон учасників авторської іконописної школи Андрія Майовця (м. Львів) «Квітка Середньовіччя.»

Із лютого 2020 року проведено вже 4 школи. Навчання відбувається при храмі Успення Пресвятої Богородиці у Тернополі за сприяння отця Василя Ліниці. Школа згуртувала навколо себе понад 50 учнів різного віку, які стали великою дружньою родиною. Ікони створені згідно манери письма та візантійської традиції XIV-XV ст. За час існування школи написано більше 60 ікон.

Андрій Майовець також є організатором індивідуальних майстерок, уроків, каліграфії, іконопису в Україні та за її межами(в Італії, Польщі та Литві). Має досвід малюнку з дітьми-сиротами, з багатодітних сімей Центру опіки сиріт, молоддю з особливими потребами, важкими дітьми.

На виставці представлено 40 ікон 28-и авторів, та три — іконописця Андрія Майовця. Серед образів — ікони Святого Миколая, Пресвятої Богородиці, Пресвятої Родини, Архангела Михаїла, виконані технікою темперного живопису на липових дошках.

Виставку можна оглянути до 6 лютого.