день коледжу17 лютого 2019 року, в рамках святкування Дня коледжу, майбутніх абітурієнтів та випускників запрошуємо на День відкритих дверей у Тернопільський музичний коледж ім.Соломії Крушельницької. У неділю  о 13.00 у центральному корпусі навчального закладу за адресою вул. Паращука, 4 відбудеться святковий концерт кращих студентів.

За словами директора навчального закладу Лариси Римар, урочисте святкування Дня коледжу в цьому році відбудеться вперше за всю історію існування і триватиме 17-18 лютого 2019 року.

«Ідея про щорічне відзначення Дня коледжу, який припадає на 18 лютого, виникла цілком логічно. Адже, Тернопільське музичне училище, а тепер – коледж, було утворено наказом Міністерства культури 18 лютого 1958 року», — розповідає Лариса Римар.

«При затверджені статуту навчального закладу в новій редакції  ми цю дату вказали окремим пунктом. До слова, наш заклад, окрім Дня коледжу, має власний Гімн, слова і музику до якого написали викладачі Марія Чорненька та Юрій Кіцила», — каже очільниця закладу.

У коледжі до відзначення свого дня народження, як завжди, підійшли дуже креативно та творчо:  18 лютого відбудеться конкурс між студентами різних відділів на краще виконання Державного Гімну України, Духовного Гімну «Боже великий, єдиний», студентського гімну «Gaudeamus» та Гімну коледжу. Обиратиме кращих виконавців високопрофесійне журі, до складу якого увійшли представники творчої інтелігенції Тернополя.

Для бажаючих відвідати заходи до Дня коледжу – телефон для довідок (0352) 52-40-04.