1 вересня 0Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької нещодавно офіційно змінив свою назву та відкрив мистецьку школу — новий структурний підрозділ, який сформовано на базі колишньої обласної профспілкової школи мистецтв.

Цього року через обмеження перший дзвоник лунав лише для студентів першого курсу коледжу, решту здобувачів освіти долучилися до святкування он-лайн, спостерігаючи за трансляцією урочистостей на сторінці коледжу у соціальній мережі Фейсбук.

У вітальному слові директор коледжу Лариса Римар висловила сподівання, що весь колектив коледжу зможе подолати усі негаразди та успішно завершить 2020-2021 навчальний рік. Очільниця закладу побажала присутнім міцного здоров’я та творчого натхнення до занять музикою і іншими видами мистецтва.

1 вересня 2

Цього річ фахова мистецька освіта стала доступною не тільки для дітей. Заклад впроваджує навчання без вікових обмежень. Вперше в Тернопільській області оголошено набір для здобуття фахової мистецької освіти для дорослих.

школа мистецтв

Коледж   запрошує на навчання у мистецьку школу людей, котрі мають уже спеціальності, працюють, але відчувають в собі певні таланти або прагнення здобувати мистецький фах.

1 вересняДовідки за телефоном (0352) 52-40-04 та сайті коледжу www.tmc.te.ua