12Головною подією наступного року в Тернопільському мистецькому фаховому коледжі стане V Ювілейний Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької, одним із засновників якого є навчальний заклад. Адже у 2022 році відзначатиметься на всеукраїнському рівні знаменна дата – 150-річчя від дня народження патронеси коледжу, видатної співачки Соломії Крушельницької. 23-25 вересня змагатимуться вокалісти та бандуристи, а 16-17 листопада – хорові колективи. У вересні також відбудеться Всеукраїнська науково-теоретична конференція до 150-річниці від дня народження Соломії Крушельницької, яку організовує коледж. 

Палітру мистецького життя краю доповнять започатковані у навчальному закладі творчі конкурси. У березні пройде ІІІ Відкритий конкурс піаністів «На батьківщині Василя Барвінського», приурочений 134-річниці від дня народження Василя Барвінського,  в квітні — Обласний конкурс естрадної  та джазової музики, у грудні — ХХ обласний конкурс виконавців на струнних інструментах (скрипка, віолончель)  пам’яті братів Романа та Ярослава Теленків та ХХІІ обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах.  

Долучиться Тернопільський мистецький коледж і до Всеукраїнського дня баяна та акордеона, який  традиційно відзначається в останній тиждень березня.

Одним із головних співорганізаторів усіх цих заходів є Благодійний фонд «Соломія», який очолює Лариса Римар, керівниця мистецького коледжу.

Мітки: , ,