Рояль-640x360Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук завітав у Тернопільський музичний коледж ім.Соломії Крушельницької та взяв участь у презентації нового концертного роялю торгової марки «YAMAHA» моделі «С7Х РЕ», який нещодавно придбали за сприяння депутатського корпусу облради.

«Ваш коледж, його педагоги та вихованці справді достойні працювати на найкращих музичних інструментах. Саме тут, у цих стінах, виросло понад п’ять тисяч висококласних лауреатів і дипломантів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, народних, заслужених артистів і заслужених діячів мистецтв України, докторів і кандидатів наук, доцентів і професорів, ректорів і директорів мистецьких навчальних закладів і закладів культури, артистів і солістів оперних театрів, оркестрів і філармоній України, Європи та Америки, диригентів, композиторів, музикознавців, фольклористів, артистів Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, обласної філармонії, директорів і викладачів музичних та шкіл мистецтв, керівників аматорських колективів. Ці люди прославляють не лише свою альма-матер, а й наш край в Україні та за її межами. Переконаний, що придбаний рояль сприятиме цим процесам, допоможе студентам зростати професійно», — зазначив голова Тернопільської обласної ради під час зустрічі зі студентами та педагогами.

Офіційно відкрити рояль доручили головам предметно-циклових комісій «Спеціальне фортепіано» Наталії Кравчук та «Загальне фортепіано» Сергію Маловічку.

IMG_9743

«Інструмент дуже якісний, красивий, тембрально надзвичайно багатий. З нього можна видобувати різноманітні тембри і виконувати музику різну за якістю. Я рада за наших студентів, що вони будуть мати можливість навчатися і виконувати музику на цьому інструменті», — каже завідувачка предметно-циклової комісії «Спеціального фортепіано» Наталія Кравчук.

ovchar_rojal331

«Півстолітня мрія нашого колективу нарешті збулася. Адже такої якості музичні інструменти не оновлювалися з часу відкриття навчального закладу. І я дякую усім, хто нас підтримав!», — зазначила директорка закладу Лариса Римар.

Рояль-640x360

За словами очільниці коледжу, новий рояль  - це не розкіш, а засіб для надання якісної освітньої послуги. «Новий інструмент розширює можливості коледжу у здійсненні також і концертної діяльності. Тепер ми зможемо запрошувати у стіни нашого закладу для виступів самих титулованих виконавців», — упевнена Лариса Римар.