ЛИСАК ОКСАНА ГРИГОРІВНА

Лисак Оксана Григорівна

Народилася 8 червня 1959 року в с.м.т. Герца Грибоцького району Чернівецької області. Закінчила Тернопільське державне музичне училище ім. С. Крушельницької (1978 рік, кл. викл. Скоробагатько І. М.), Львівську державну консерваторію ім. М. Лисенка (1983 рік, кл. професора Крих Л. Ю.).

З 1982 року працювала концертмейстером відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» у Тернопільському державному музичному училищі ім. С. Крушельницької. З 1992 року – викладач фахових дисциплін на відділі «Спеціальне фортепіано» у Тернопільському музичному училищі ім. С. Крушельницької. Неодноразово успішно виступала з сольними програмами та у складі камерних ансамблів. Як концертмейстер зі студентами відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» приймала участь у багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Серед її студентів – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (Осташ Л., Чекановська С.), обласних конкурсів (Кирилюк О., Ференц А.). Кращі випускники класу Лисак О. Г. продовжують навчання в музичних академіях та успішно працюють викладачами музичних шкіл міста та області.