КОРНІЙ ЛЕСЯ ПИЛИПІВНА

Корній Леся Пилипівна

Народилася 3 жовтня 1947 року у Львові. Закінчила Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича (1966 р., кл. викл. А. Л. Звонко та Є. П.  Спеванової), Львівську державну консерваторію ім. М. Лисенка (1971р., кл. викл. Г. Г. Руденко).

З 1971 року працює в Тернопільському державному музичному училищі ім. С. Крушельницької викладачем фахових дисциплін на відділі «Спеціальне фортепіано» та концертмейстером на відділі «Оркестрові духові та ударні інструменти». Спеціаліст вищої категорії.

У виконавському доробку – сольні виступи у супроводі студентського симфонічного оркестру (1973 р. – С. Рахманінов Концерт №2 для фортепіано з оркестром І ч., диригент І. П. Левенець; 1980 р. – В. Моцарт Концерт №24 для фортепіано з оркестром І ч., диригент І.О.Доскоч), сольні виступи, присвячені творчості Б. Бартока, Д. Шостаковича, С. Людкевича. Як концертмейстер – учасниця творчих звітів області в Києві в якості концертмейстера зведеного хору, сольних виконавців. Неодноразово приймала участь як концертмейстер духового відділу в конкурсах: 1980 р. – м. Донецьк, м. Полтава, 2002-2003 р.р. – Всеукраїнський конкурс, 2010 р. – Міжнародний конкурс, м. Львів.

Написала методичні напрацювання, які є практичними посібниками для студентів-практиків у роботі з початківцями. Являється одним із спонсорів та упорядників двох нотних видань: В. Барвінський Дитячі п’єст», Н.Нижанківський «Фортепіанні п’єси. Студенти її класу є переможцями конкурсів: регіонвльних (Буртняк  О.), обласних (Калігор М., Плахцінська М., Валентієв В., Біла Т., Бочарська О., Щербатова А., Свінцова І., Чубак Д., Явна Н., Квасниця Х., Шманько О., Кіт Р.), Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (Рапіта О., Валентієв В., Чубак Д., Явна Н., Кіт Р.). Підготувала понад 60 випускників, кращі з яких продовжили навчання у ВУЗах та працюють в музичних школах міста, області та за межами України.